Protetyka

Jedną z dziedzin stomatologii, w ramach której wykonujemy zabiegi w ArtiSmile w Gorzowie Wielkopolskim, jest protetyka. Ta gałąź wiedzy skupia się na wykonywaniu uzupełnień stałych bądź ruchomych ubytków powstałych w wyniku utraty zębów na skutek choroby lub też uszkodzenia mechanicznego. Po protezy stomatologiczne sięgają również pacjenci, którzy pragną poprawić wygląd uśmiechu.

ArtiSmile. Protetyka stomatologiczna - Gorzów Wielkopolski

Wiemy, że braki w uzębieniu i nieładny odcień szkliwa może powodować na co dzień duży dyskomfort. W naszym gabinecie dentystycznym staramy się zrobić wszystko, by poprawić jakość życia pacjentów poprzez odpowiednie leczenie oraz wykonanie uzupełnień, dzięki którym odtworzone zostaną pierwotne warunki zgryzowe. W trakcie wizyty konsultacyjnej przeprowadzamy pełne badanie stomatologiczne oraz wywiad, by dowiedzieć się, jakich efektów konkretnie Państwo oczekujecie. Leczenie możemy rozpocząć od stworzenia cyfrowego projektu protezy metodą Digital Smile Design, więc pacjent ma możliwość zobaczenia, jak będzie wyglądał po skończeniu zabiegów. W ArtiSmile wykonujemy zarówno uzupełnienia stałe, jak i ruchome.

Protezy zębowe - Gorzów Wlkp.

Rodzaj zastosowanego uzupełnienia protetycznego zależy od stopnia uszkodzenia i ilości brakujących zębów; w procesie leczenia bierzemy również pod uwagę osobiste preferencje pacjenta. Możemy zaproponować korony i mosty ceramiczne, licówki porcelanowe/kompozytowe oraz protezy szkieletowe/akrylowe. Świadczymy też usługi z zakresu implantoprotetyki i bondingu.

Jak możemy pomóc?

W gabinecie ArtiSmile kompleksowo zajmujemy się pacjentami i ich uśmiechem.
Specjalizujemy się w takich dziedzinach stomatologii jak stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna i implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna, endodoncja, profilaktyka stomatologiczna oraz periodontologia. Pracujemy w komfortowych warunkach na sprzęcie najwyższej klasy, każdy zabieg wykonujemy w powiększeniu - lupach lub w mikroskopie, co daje niezwykłą precyzję leczenia.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

+48 507 508 205

Mediraty
Paydent