Poznaj nas

artismile

ArtiSmile

Nazywam się Joanna Andrzejak. Jestem lekarzem dentystą ze specjalizacją z periodontologii. Zanim wyjaśnię czym jest periodontologia, chciałam zapewnić, że ArtiSmile jest spełnieniem moich marzeń. Urządziłam gabinet zgodnie z europejskimi standardami. Leczę tak, jak sama chciałabym być leczona. Zabiegi wykonuję w powiększeniu lup stomatologicznych albo mikroskopu.

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Mój gabinet jest miejscem rozwiązywania wszystkich problemów, z którymi zgłaszają się pacjenci. Każdego pacjenta traktuję holistycznie i indywidualnie.

Jeśli nie ma mnie w gabinecie, to znaczy, że jestem na szkoleniu lub konferencji naukowej. W 2016 roku rozpoczęłam swoją przygodę z periodontologią, czyli nauką o chorobach przyzębia (paradontoza). Należę do Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, dwóch instytucji z wielką historią.

Jednym z moich zainteresowań jest fotografia, co zdecydowanie wykorzystuję w pracy z pacjentami. Uwielbiam sport. Żyję zdrowo. Wolny czas spędzam z dala od miejskiego zgiełku. Kocham swoją pracę.

Wraz z zespołem współpracowników czekam na Państwa w ArtiSmile. Jestem lekarzem dentystą z doświadczeniem i pasją.

lek. dent. Joanna Andrzejak
Specjalista periodontolog

lek. dent. Ewa Szulżycka

lek. dent. Anna Frysztak-Krasowska

lek. dent. Mateusz Rożewski

Izabela Słomińska
higienistka stomatologiczna

Super opieka!

Wysoko wykwalifikowany personel dokłada wszelkich starań, aby wizyta była maksymalnie komfortowa. Podczas wizyty stosujemy między innymi bezbolesne znieczulenie komputerowe, które minimalizuje stres i nieprzyjemne doznania.

Nowoczesny sprzęt!

Gabinet został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, posiadamy komfortowe unity stomatologiczne, precyzyjny mikroskop zabiegowy, kamery stomatologiczne i aparaty fotograficzne ułatwiające planowanie leczenia i komunikację w trakcie leczenia.