Poznaj nas

artismile

ArtiSmile

Nazywam się Joanna Andrzejak. Jestem lekarzem dentystą ze specjalizacją z periodontologii. Zanim wyjaśnię czym jest periodontologia, chciałam zapewnić, że ArtiSmile jest spełnieniem moich marzeń. Urządziłam gabinet zgodnie z europejskimi standardami. Leczę tak, jak sama chciałabym być leczona. Zabiegi wykonuję w powiększeniu lup stomatologicznych albo mikroskopu.

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Mój gabinet jest miejscem rozwiązywania wszystkich problemów, z którymi zgłaszają się pacjenci. Każdego pacjenta traktuję holistycznie i indywidualnie.

Jeśli nie ma mnie w gabinecie, to znaczy, że jestem na szkoleniu lub konferencji naukowej. W 2016 roku rozpoczęłam swoją przygodę z periodontologią, czyli nauką o chorobach przyzębia (paradontoza). Należę do Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, dwóch instytucji z wielką historią.

Jednym z moich zainteresowań jest fotografia, co zdecydowanie wykorzystuję w pracy z pacjentami. Uwielbiam sport. Żyję zdrowo. Wolny czas spędzam z dala od miejskiego zgiełku. Kocham swoją pracę.

Wraz z zespołem współpracowników czekam na Państwa w ArtiSmile. Jestem lekarzem dentystą z doświadczeniem i pasją.

lek. dent. Joanna Andrzejak
Specjalista periodontolog

Super opieka!

Wysoko wykwalifikowany personel dokłada wszelkich starań, aby wizyta była maksymalnie komfortowa. Podczas wizyty stosujemy między innymi bezbolesne znieczulenie komputerowe, które minimalizuje stres i nieprzyjemne doznania.

Nowoczesny sprzęt!

Gabinet został wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny, posiadamy komfortowe unity stomatologiczne, precyzyjny mikroskop zabiegowy, kamery stomatologiczne i aparaty fotograficzne ułatwiające planowanie leczenia i komunikację w trakcie leczenia.