Licówki

Z nieidealnym zgryzem boryka się wiele osób. W dobie dzisiejszych technologii można poprawić niedoskonałości natury poprzez zabiegi stomatologiczne. Jednym z rozwiązań stosowanych w ArtiSmile w Gorzowie Wielkopolskim są porcelanowe licówki na zęby.

ArtiSmile. Protetyka - Gorzów Wielkopolski

Licówki to cienkie nakładki mocowane przez dentystę do powierzchni zębów. Stosuje się je w celach estetycznych, by wyeliminować przebarwienia szkliwa, skorygować kształt korony, uzupełnić ubytki lub też zlikwidować diastemę. Przed ich założeniem konieczne jest wyleczenie wszystkich chorób jamy ustnej oraz usunięcie kamienia poprzez skaling i piaskowanie. W ArtiSmile przeprowadzamy następnie cyfrowe projektowanie uśmiechu, dzięki któremu pacjent ma możliwość zobaczyć, jak będą wyglądały w rzeczywistości stworzone w pracowni protetycznej uzupełnienia. Po ich przybyciu cementuje się je na stałe na uprzednio wytrawionej kwasem powierzchni zęba. W niektórych przypadkach uzupełnienia można wykonać bez szlifowania, w innych konieczne jest dodatkowe delikatne zeszlifowanie zęba, by dopasować licówki - na czas ich wykonania przez pracownię zakłada się uzupełnienia tymczasowe, które chronią szkliwo. Zabieg ten przeprowadza się w znieczuleniu.

Porcelanowe i kompozytowe uzupełniania zębów - Gorzów Wlkp.

W ArtiSmile wykonujemy zarówno licówki porcelanowe, jak i kompozytowe. Te pierwsze są bardziej trwałe, w dodatku odporne na przebarwienia. Jednak i uzupełnienia kompozytowe będą wiernie służyły przez lata, jeśli tylko zadba się o ich regularną pielęgnację i nie zapomni o kontrolnych wizytach u stomatologa.

Jak możemy pomóc?

W gabinecie ArtiSmile kompleksowo zajmujemy się pacjentami i ich uśmiechem.
Specjalizujemy się w takich dziedzinach stomatologii jak stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna i implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna, endodoncja, profilaktyka stomatologiczna oraz periodontologia. Pracujemy w komfortowych warunkach na sprzęcie najwyższej klasy, każdy zabieg wykonujemy w powiększeniu - lupach lub w mikroskopie, co daje niezwykłą precyzję leczenia.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

+48 507 508 205

Mediraty
Paydent