Leczenie zębów

Ból zęba? Krwawienie z dziąseł? Nieestetyczne przebarwienia szkliwa? W gabinecie dentystycznym ArtiSmile w Gorzowie Wielkopolskim oferujemy Państwu pomoc z zakresu stomatologii zachowawczej, periodontologii, endodoncji, protetyki, implantologii, a także chirurgii. Zabiegi przeprowadzamy w powiększeniu w lupach lub pod mikroskopem. Leczenie zębów odbywa się w znieczuleniu komputerowym.

ArtiSmile. Leczenie zębów - Gorzów Wielkopolski

Oferujemy opiekę stomatologiczną dla osób dorosłych oraz dzieci. Zanim opracujemy plan leczenia przeprowadzamy przegląd stomatologiczny oraz wywiad z pacjentem, by dowiedzieć się, co przywiodło go do gabinetu i jakie są jego oczekiwania. W razie potrzeby wykonujemy zdjęcie RTG i cyfrowe projektowanie uśmiechu, czyli serię fotografii i filmów, które są przetwarzane przez komputer w celu uzyskania wizualizacji efektów końcowych stosowanych zabiegów leczniczych i estetycznych.

W ArtiSmile świadczymy usługi z wielu dziedzin stomatologii. Nie tylko leczymy choroby zębów i innych otaczających je tkanek, ale też uczymy, co zrobić, by uniknąć nawrotom schorzenia. Prowadzimy indywidualne instruktaże higieny jamy ustnej, dokonujemy skalingu, piaskowania, lakierowania i fluoryzacji. Jeśli pojawiły się już jakieś ubytki w tkankach, odbudowujemy je za pomocą uzupełnień onlay, overlay, licówek bądź implantów. Zajmujemy się również chirurgią stomatologiczną, w ramach której możemy m.in. usunąć dające się we znaki ósemki, wykonać resekcję korzenia czy zregenerować uszkodzoną kość.

Jak możemy pomóc?

W gabinecie ArtiSmile kompleksowo zajmujemy się pacjentami i ich uśmiechem.
Specjalizujemy się w takich dziedzinach stomatologii jak stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna i implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna, endodoncja, profilaktyka stomatologiczna oraz periodontologia. Pracujemy w komfortowych warunkach na sprzęcie najwyższej klasy, każdy zabieg wykonujemy w powiększeniu - lupach lub w mikroskopie, co daje niezwykłą precyzję leczenia.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

+48 507 508 205

Mediraty
Paydent