Cennik

To najważniejsza wizyta, trwająca nawet godzinę, na której wspólnie ustalamy indywidualny plan leczenia w oparciu o fotografie, zdjęcia rentgenowskie, stan uzębienia. Rozmawiamy o oczekiwaniach i potrzebach leczniczych. Niezmiernie ważne jest to, abyście Państwo zrozumieli cały proces leczenia.

badanie z planem leczenia - 150 zł

zdjęcie pantomograficzne - 100 zł

Wizyta kontrolna - 100 zł

Do wypełniania ubytków używamy najwyższej jakości materiałów kompozytowych, które są nie do odróżnienia od naturalnego uzębienia. Odbudowany ząb musi zachowywać swoją pierwotną funkcję oraz kolor i kształt.

Leczenie: od 300 zł

Bonding zębów jest bezpiecznym zabiegiem, polegającym na odbudowie zęba za pomocą kompozytu najczęściej bez ingerencji w naturalną budowę zęba. Bonding pozwala na estetyczną poprawę wizerunku Twoich zębów, czy to po uszkodzeniach mechanicznych, takich jak ukruszony lub złamany ząb, czy nawet po wrodzonych nieprawidłowościach, które Ci przeszkadzają, np. przestrzeni między jedynkami.

Bonding bezpośredni - 500 zł / ząb

Bonding projektowany cyfrowo (flow injection) 800 zł / ząb

W ArtiSmile leczenie kanałowe (endodontyczne) wykonujemy zgodnie z najnowszymi światowymi standardami. Mikroskop, używany do zabiegu jest wliczony w jego cenę, stosujemy również specjalną ochronę (koferdam) do odizolowania zęba od jamy ustnej i śliny. W zależności od stanu zęba stomatolog decyduje o liczbie wizyt, jakie czekają pacjenta. W czasie wizyty po podaniu znieczulenia specjalista przechodzi do wyczyszczenia kanałów, osuszenia ich, wprowadzenia na miejsce miazgi nowego materiału, oraz ostatecznej odbudowy, co jest nieodłącznym etapem leczenia endodontycznego. Ostateczna odbudowa może odbywać się za pomocą wkładów, nakładów (onlay, overlay), endokoron oraz koron protetycznych. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny!

Leczenie kanałowe: od 500 zł

Regularna higienizacja zębów to sposób na uniknięcie poważnych problemów, a piaskowanie zębów jest ważnym elementem profilaktyki próchnicy i innych chorób jamy ustnej. Sprzęt, którego używamy podczas higienizacji jest nowoczesny, wyposażony w technologię obniżającą nieprzyjemne doznania. Samo piaskowanie to wizyta jak w SPA :) podgrzana w piaskarce woda powoduje, że sam zabieg jest przyjemny i pacjenci chętnie i regularnie do nas na niego wracają.

Higienizacja: od 300 zł

Ekstrakcja zęba stałego: od 300 zł

Dłutowanie zęba: 400 - 600 zł

Ekstrakcja ósemki - 600 zł

Jedną z dziedzin stomatologii, w ramach której wykonujemy zabiegi w ArtiSmile w Gorzowie Wielkopolskim, jest protetyka. Ta gałąź wiedzy skupia się na wykonywaniu uzupełnień stałych bądź ruchomych ubytków powstałych w wyniku utraty zębów na skutek choroby lub też uszkodzenia mechanicznego.

Licówki to cienkie nakładki mocowane przez dentystę do powierzchni zębów. Stosuje się je w celach estetycznych, by wyeliminować przebarwienia i nieestyczny kolor szkliwa szkliwa, skorygować kształt korony, uzupełnić ubytki lub też zlikwidować diastemę.

Wszystkie prace protetyczne stałe wykonujemy cyfrowo używając skanera wewnątrzustnego.

Cyfrowe projektowanie uśmiechu z mockupem - 1500 zł

Korona na podbudowie metalowej - od 1000 zł

Korona pełnoceramiczna - od 1800 zł

Licówki ceramiczne - od 1800 zł

W gabinecie ArtiSmile zajmujemy się specjalistycznym leczeniem periodontologicznym. Lek. dent. Joanna Andrzejak posiada specjalizację w dziedzinie periodontologii. Oferujemy szeroki zakres usług periodontologicznych i zapewniamy kompleksowe wsparcie.

Konsultacja specjalistyczna periodontologiczna - 200 zł

Root planing (kiretaż) - od 600 zł

Pokrycie recesji - od 1200 zł

Wydłużenie koron - od 400 zł

Zabiegi regeneracyjne na przyzębiu - od 800 zł

Implantologia to dział medycyny i stomatologii, w którym za pomocą specjalnych implantów stomatologicznych odtwarza się kształt i funkcję brakujących zębów. . Implanty bardzo często stosuje się w stomatologii u pacjentów, którzy stracili pojedynczego zęba lub kilka zębów w wyniku różnych sytuacji życiowych. Ich celem jest zarówno estetyczna poprawa wyglądu uśmiechu, jak i zapewnienie prawidłowego żucia.

Implant - od 2700 zł

Korona na implancie - od 3000 zł

Jak możemy pomóc?

W gabinecie ArtiSmile kompleksowo zajmujemy się pacjentami i ich uśmiechem.
Specjalizujemy się w takich dziedzinach stomatologii jak stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna i implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna, endodoncja, profilaktyka stomatologiczna oraz periodontologia. Pracujemy w komfortowych warunkach na sprzęcie najwyższej klasy, każdy zabieg wykonujemy w powiększeniu - lupach lub w mikroskopie, co daje niezwykłą precyzję leczenia.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

+48 507 508 205

Mediraty
Paydent